Lies of P 2 officieel in volle productie bij Neowiz

Volgens het nieuwste kwartaalverslag van Neowiz is Lies of P 2 officieel in volle productie gegaan. Het prototype van de sequel heeft intern de goedkeuringsfase doorstaan, waardoor de ontwikkeling nu serieus wordt opgeschaald.

De studio hintte eerder al dat het vervolg ambitieuzer zou worden dan het origineel. Inmiddels is bevestigd dat de game gebouwd wordt in Unreal Engine 5, een overstap ten opzichte van het eerste deel. Daarnaast gaan er geruchten rond over een mogelijk openere structuur, al heeft Neowiz daar nog niets officieel over gezegd.

Dat de studio stevig inzet op een vervolg is logisch. Lies of P groeide uit tot een onverwacht groot succes en wist miljoenen spelers te bereiken. De game werd geprezen om zijn mix van snelle combat, duistere sfeer en duidelijke inspiratie uit titels als Bloodborne. Ook de recente DLC zou financieel goed hebben gepresteerd.

Naast de sequel lijkt Neowiz breder te denken dan één losse game. In het rapport benadrukt het bedrijf dat het franchises wil opbouwen rond succesvolle IP’s, waarbij Lies of P duidelijk als speerpunt wordt gezien.

Over platforms, releasedatum of concrete gameplaydetails blijft het voorlopig stil. Wat wel duidelijk is: Lies of P 2 wordt geen klein vervolgproject, maar een van de belangrijkste titels binnen de toekomstplannen van Neowiz.

NL / EN
0
Geef je mening over dit onderwerp en laat een reactie achter!x