Er gaan geruchten dat de Resident Evil-games die op de RE Engine lopen op Nintendo Switch 2 gaan verschijnen.
Deze claim komt van Dusk Golem, een betrouwbare insider als het gaat over zaken omtrent Resident Evil. Eerder liet hij al weten dat Resident Evil Requiem ook naar Nintendo Switch 2 en PlayStation 4 zal komen.
Hij laat weten dat Capcom al geruime tijd bezig is om alle Resident Evil-games die op de RE Engine lopen naar de Switch 2 te brengen. Naast Requiem zou het dan ook gaan om Resident Evil 7, Village en de remakes van Resident Evil 2, 3 en 4.
Capcom heeft zelf nog niet bevestigd dat de games naar Switch 2 komen, maar onmogelijk is het niet. Dit komt doordat de eerder genoemde games ook op PlayStation 4 zijn verschenen. Daarnaast zouden de games daadwerkelijk op de Switch 2 draaien, en dus niet via de cloud.
Tot slot claimde Dusk Golem dat hij geruchten heeft gehoord over een Nintendo Direct-uitzending. Deze zou aankomende week plaats moeten vinden, en hier zou mogelijk Resident Evil 7 voor de Switch 2 worden getoond. Of dat dit gerucht waar is, komen we hopelijk snel achter.







