Super Mario Bros. Wonder breidt uit met Bellabelpark en nieuwe multiplayerchaos op Nintendo Switch 2

Het Bloemenrijk wordt binnenkort een stuk drukker. Op 26 maart verschijnt Super Mario Bros. Wonder Nintendo Switch 2 Edition samen met de nieuwe uitbreiding Samen naar het Bellabelpark. De nieuwe editie brengt extra multiplayeractiviteiten, nieuwe personages en diverse verbeteringen die speciaal zijn ontwikkeld voor de Nintendo Switch 2.

Nintendo heeft een nieuwe trailer gedeeld waarin de focus ligt op de uitgebreide multiplayeropties en de nieuwe content. Spelers kunnen zowel solo als samen met vrienden aan de slag in frisse uitdagingen die het Bloemenrijk verder uitbreiden.

Centraal in de uitbreiding staat Bellabelpark, een nieuw gebied met twee grote pleinen vol attracties. Hier kunnen spelers het tegen elkaar opnemen of samenwerken in verschillende minigames. Voorbeelden zijn Tip Taps muntenfeest, waarin zoveel mogelijk munten verzameld moeten worden, en Bubbelknaller, waar overleven met zo veel mogelijk levens centraal staat.

Het lokale speelplein bevat zeventien verschillende attracties die met maximaal vier spelers op één systeem te spelen zijn. Dankzij GameShare hoeft slechts één speler de game te bezitten om samen lokaal te spelen. Daarnaast is er een speelkamerplein voor online en lokaal draadloos spelen, waarbij iedere speler zijn eigen scherm gebruikt. In dit gedeelte kunnen tot twaalf spelers tegelijk meedoen aan zes extra attracties.

De Nintendo Switch 2 Edition voegt meerdere nieuwe functies toe. In het Toad brigadekamp kunnen spelers hun vaardigheden trainen in aangepaste uitdagingen die gebaseerd zijn op levels uit het hoofdspel. Naarmate je verder komt, worden nieuwe trainingen ontgrendeld. Deze zijn solo of met maximaal vier spelers te spelen en leveren een plek op in het klassement van de Toad brigade.

Voor nieuwe spelers is er de optie Met hulp. Hiermee kun je na een fout direct verder spelen zonder levens te verliezen of schade op te lopen, ongeacht welk personage je gebruikt.

Ook verschijnen er nieuwe personages in het Bloemenrijk. Rosalina maakt haar debuut in Super Mario Bros. Wonder en wordt vergezeld door Hulp Luma wanneer er met meerdere spelers wordt gespeeld. Luma is onkwetsbaar en kan vijanden uitschakelen en munten verzamelen. Op de Nintendo Switch 2 is Luma zelfs met de muis te besturen.

Daartegenover staan nieuwe dreigingen. De zeven Koopalings hebben een schat uit Bellabelpark gestolen en verspreiden zich over verschillende werelden. Kom je er één tegen, dan moet je een speciaal level betreden om de strijd aan te gaan.

Release en upgrade-optie

Super Mario Bros. Wonder Nintendo Switch 2 Edition samen met Samen naar het Bellabelpark verschijnt op 26 maart. Spelers die al beschikken over Super Mario Bros. Wonder en een Nintendo Switch 2 kunnen de nieuwe content verkrijgen via een apart upgradepakket. De pre orders daarvoor zijn nu beschikbaar via de My Nintendo Store en de Nintendo eShop.

NL / EN
0
Geef je mening over dit onderwerp en laat een reactie achter!x