Als we de betrouwbare insider Dusk Golem mogen geloven, werkt Capcom momenteel aan remakes van zowel Resident Evil Zero en CODE: Veronica.
Deze informatie deelde hij in reactie op de vraag of Capcom werkt aan een Resident Evil 1 remake. Capcom heeft officieel nog geen remakes aangekondigd, maar het zou onwaarschijnlijk zijn dat CODE: Veronica en Zero een remake gaan krijgen, aangezien deze games als de meest populaire games voor een remake kwamen uit een survey die Capcom enige tijd geleden hield.
Goed om te weten dat Dusk Golem op de GamingLeaksAndRumours-Reddit in de derde betrouwbaarheids rang wordt ingedeeld. Dit betekent dat hij het ongeveer 50% van de tijd juist heeft en dus ook de helft van de keren fout. Recentelijk wist hij wel correct te voorspellen dat Resident Evil 9 tijdens Summer Game Fest zou worden aangekondigd.